Naszą misją jest Twój SUKCES!

Otwieramy serca i umysły na prawdziwy SUKCES - rozwój, radość, realizacja!

Dostarczamy skuteczne rozwiązania, które bezpośrednio wpływają na obniżenie stresu, zwiększenie potencjału mentalnego i zrównoważenie emocji.

Misja Quantum Planet

Naszą misją jest Twój SUKCES!

Przeprowadzamy przez proces korzystnej zmiany badając umysły, serca i energię. Uczymy ludzi i organizacje jak skutecznie zmienić stres w sukces praktykując 3 Filary MOCY™ - spokojny umysł, otwarte serce i pełnię energii.

Quantum Planet = innowacyjne rozwiązania  

“Nowoczesne przedsiębiorstwa wymagają od ludzi szybkiej analizy, precyzyjnej oceny i efektywnej współpracy w celu znalezienia najlepszych rozwiązań. Te umiejętności wymagają innego rodzaju doświadczeń edukacyjnych niż siedzenie przy biurku, robienie notatek i nauka pamięciowa. Podejście uniwersalne nie działa tak dobrze, jak aktywizacja i personalizacja procesu uczenia się. Ale jak mamy personalizować i budować wyższe poziomy wiedzy w systemie, który został zaprojektowany 100 lat temu tak, by robić coś przeciwnego? Nie możemy. Dlatego właśnie musimy się zmienić.”
Sturgis, C. & Casey, K. (2018).
Quality principles for competency-based education. Vienna, VAiNACOL

Tradycyjne metody już NIE DZIAŁAJĄ!

NIE dają wybitnych rezultatów ani w rozwoju osobistym, ani w edukacji!

Badania potwierdzają, że aktywne praktykowanie zdobytej wiedzy jest  konieczne, aby świadomie zmieniać swoje życie osobiste i zawodowe. 

Czas na nowe

W Quantum Planet współtworzymy przestrzeń do przekształcania ograniczeń w potencjały i odkrywania własnej mocy. Stosujemy techniki i narzędzia dostępne dla każdego człowieka. Kształcimy, inspirujemy i zapraszamy do wspólnych eksploracji. Nieustannie badamy, tworzymy i optymalizujemy nasze metody dydaktyczne i praktyki prowadzące przez proces skutecznej zmiany. Wierzymy, że każdy człowiek i każda organizacja może być zdrowa, szczęśliwa i pełna energii. A sukces to dla nas doświadczanie niezmąconej radości, miłości i spełnienia, nowa ludzka komunikacja serce-serce i realizowanie swoich talentów dla dobra osobistego i całej planety.

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy pasjonatami życia z poziomu energii i koherencji! Połączył nas wspólny rozwój, kwantowe podejście do życia, przyjaźń i praca. Żyjemy i współpracujemy w zgodzie ze sobą oraz z szacunkiem i akceptacją dla innych.

Odkryliśmy sposoby jak prosto i skutecznie zarządzać swoim umysłem, sercem i energią. Dzielimy się naszą strategią w energii
zabawy, radości, przyjaźni i autentyczności. Nazywamy to "Efektem Algorytmu ".

Nasz sposób życia związany jest z wydatkowaniem ogromnej ilości energii, co przekłada się na sprawczość! Zarządzanie własnym mindsetem, heartsetem i energią jest dla nas warunkiem koniecznym do zdrowego, szczęśliwego i spełnionego życia. 

 • Doświadczyliśmy w życiu wielu wyzwań - depresja, uzależnienia, poważne choroby, porażki finansowe, rozwody, załamania i wypalenia zawodowe;
  te doświadczenia stały się dla nas katalizatorami zmian, które codziennie badamy, analizujemy a wnioski wprowadzamy do życia osobistego i zawodowego.
 • Fascynuje nas rozwój globalnej świadomości, zachwycają nas ludzie - ich prawdziwe potencjały i możliwości.
 • Jesteśmy entuzjastami nowoczesnych rozwiązań technologicznych opartych na badaniach naukowych, które umożliwiają szybką diagnozę stanu mentalnego, emocjonalnego i energetycznego.
 • Stworzyliśmy metodę badawczą oraz praktyki, których celem jest realizacja pełnego potencjału mentalnego, emocjonalnego i w rezultacie energetycznego człowieka.
 • Dostarczamy efektywne rozwiązania, które bezpośrednio wpływają na zredukowanie stresu, zwiększenie potencjału mentalnego i zrównoważenie emocji.
 • Badamy, mierzymy i eksplorujemy przestrzenie kwantowe. Wnioski przekładamy na proste rozwiązania, które są przydatne w życiu codziennym.
A wszystko to w lekkości, z zabawą i przy dobrej muzie! 😊

Poznaj Quantum Planet Team

W naszej drużynie panuje naturalna bliskość. To właśnie moc naszej przyjaźni, wyzwania, doświadczenia, wiedza każdego z nas i wspólna wizja doprowadziły do stworzenia projektu Quantum Planet.

Przyjaźń

Rozwój

Questy

Muzyka

Idealna drużyna  

Indywidualne umiejętności = zbiorowy sukces

Joanna Skarżewska

Psycholożka z wykształcenia, z pasji towarzyszka w procesie transformacji. Jest istotą o wszechstronnym podejściu, pełną pasji i kreatywności. Gotowa podjąć się każdego wyzwania, rozbijając je na mniejsze elementy i badając najkorzystniejsze rozwiązania, które ułatwiają pracę, komunikację w zespole oraz współpracę z innymi.

Jako twórczyni systemu MECU, Joanna posiada głębokie zrozumienie mindsetu sukcesu przedsiębiorców. Posiada autorskie metody na przeprowadzanie klientów przez cztery obszary rozwoju: Mindset, Emocje, Ciało i Umysł (MECU). Tym samym, od prawie 10 lat towarzyszy im w rozwijaniu mindsetu sukcesu i odkrywaniu swojej wewnętrznej mocy. Jej doświadczenia z tego projektu stanowiły podstawę do stworzenia wspólnego przedsięwzięcia z Kasią.

Joanna posiada umiejętności zarządzania projektami, potrafi doskonale nawigować dokumentacją prawną i techniczną, efektywnie strukturyzuje zasoby, tworzy i wdraża procedury oraz projektuje graficznie. Fascynuje ją mądrość Majów, z ponad przeciętnym entuzjazmem dzieli się z wiedzą i przekazami z kalendarza Tzolkin. Jej misją jest wprowadzenie nowej jakości do świata rozwoju i procesu transformacji osobistej i globalnej. 
Joanna posiada ogromne serce do natury oraz muzyki. Niedawno powróciła do swojej pasji jako dj-ka i po 10 latach przerwy rozwija swoje umiejętności w kierunku produkcji muzyki, nie tylko elektronicznej. Eksploruje praktyczne możliwości wykorzystania dźwięków do poprawy stanu emocjonalnego, mentalnego i fizycznego. Kocha pjeski (sic!) #doggomedicine, obserwowanie przyrody i leśne przygody.

VIVAT NOVA GAIA! 🥳

Kasia Królikowska

Anglistka, tłumaczka, egzaminatorka międzynarodowa, absolwentka stypendium Fulbrighta. Zdobyła doświadczenia w dziedzinie neurodydaktyki i zarządzania zmianą w trakcie studiów na Uniwersytecie George Mason, w Fairfax, Virginia. Badaczka z pasji, od zawsze skupia się na rozwijaniu siebie i innych, tworząc programy badawcze, rozwojowe i edukacyjne.

Po 22 latach w edukacji jej marzeniem jest wprowadzenie w codzienne życie nowoczesnej dydaktyki o transformacji osobistej, która naprawdę odmienia ludzkie życie. Jej misją jest odkrywanie, badanie i opisywanie procesów rozwoju świadomości i tworzenie praktycznych metod nawigowania sercem, intuicją i energią.

Jako certyfikowana Energoterapeutka, Mentorka i Coach Koherencji Serca, stworzyła badawczy projekt Energia Duszy dla indywidualnych i grupowych sesji energetycznych. Od tamtej pory eksploruje możliwości otwartego serca, koherencji i intuicji w życiu osobistym i w biznesie. Jej doświadczenia z tego projektu były podstawą do stworzenia Quantum Planet z Joanną. Kasia ma zdolność tworzenia silnych więzi z klientami i opracowuje efektywne programy edukacyjno-rozwojowe. Dostrzega potencjały i szanse tam, gdzie inni widzą jedynie ograniczenia i wyzwania.

Kasia uwielbia podróże i jest autorką wyjazdowych programów edukacyjnych do Szkocji, Anglii i Walii. Organizowanie i podróżowanie z ludźmi wzmocniło u Kasi umiejętności komunikacji, negocjacji i rozwiązywania konfliktów i nauczyło tolerancji dla innych kultur, innych ludzi i ich potrzeb.

OneHeart 💗

DLaczego Warto z nami współpracować? 

 • Towarzyszymy ludziom i organizacjom w ich transformacji, zmieniając stres w sukces, a ograniczenia w potencjały. Nasze wykształcenie i wszechstronne kompetencje z zakresu edukacji międzynarodowej, psychologii oraz zarządzania energią stały się naturalną bazą naszego projektu Quantum Planet. Dotychczasowe osiągnięcia i umiejętności czynią nas bezkonkurencyjnymi towarzyszkami w procesie zmiany. Lubimy się uczyć i codziennie szlifujemy swoje kompetencje. Przetarłyśmy już wiele dróg mniej uczęszczanych dlatego zapewniamy unikalne i satysfakcjonujące efekty. 
 • Przeprowadziłyśmy setki godzin sesji i konsultacji indywidualnych i grupowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i w biznesie. Stworzyłyśmy programy warsztatowe i kursy online, których celem jest wspieranie ludzi w procesie korzystnej zmiany w takich obszarach jak świadome zarządzanie reakcją na stres, skuteczna komunikacja w zespole, budowanie odporności mentalnej, emocjonalnej i energetycznej w organizacji, Koherencja i Intuicja w biznesie oraz świadome tworzenie spełnionego życia osobistego i zawodowego.
 • Stworzyłyśmy formułę świadomego zarządzania zmianą - Algorytm Kwantowego Sukcesu i metodę badawczą 3 Filary Mocy. Od początku projektu intensywnie badamy i analizujemy wszystkie proponowane rozwiązania i wiemy, że one działają. Dzięki wykorzystaniu do badań technologii Biowell i HeartMath, mamy możliwość mierzenia i analizowania energii serca i umysłu w procesie zmiany. Nasza praktyczna wiedza i doświadczenie zapewniają, że nasi klienci doświadczają realnych i trwałych efektów.
 • Nasza edukacyjna przygoda z nowym projektem zaczęła się w 2020 roku, kiedy przeprowadziłyśmy wykład z praktyką koherencji serca na żywo dla kadry menadżerskiej MBA, KOHERENCJA KWANTOWA Od stresu DO SUKCESU na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, i trwa do dzisiaj.

Naszą misją jest Twój sukces! Nasze umiejętności i wiedza pozwalają nam wyjść poza utarte schematy. Niezależnie od skali projektu czy wyzwania, jesteśmy gotowe do podjęcia się zadań, które wymagają nieszablonowego i efektywnego podejścia.

Nasze indywidualne umiejętności, doświadczenia i pasja do kierowania świadomą zmianą w życiu osobistym i w biznesie naturalnie połączyły nas w jedną całość. Jesteśmy profesjonalistkami w naszych dziedzinach, z humorem i luzem podchodzimy do pracy. Wierzymy, że radość i entuzjazm są kluczowe dla skutecznego rozwoju. Dlatego nasza współpraca jest nie tylko efektywna, ale także mimo wielu gigantycznych wyzwań, pełna pozytywnej energii i inspirowania się nawzajem.

Dlaczego stworzyliśmy Quantum Planet?

Zadaliśmy sobie kluczowe pytanie, po co właściwie realizujemy projekt Quantum Planet?
Odpowiedź pojawiła się w formie kolejnego pytania.
Czego najbardziej potrzebujemy w czasie globalnych zmian i wyzwań?
Odpowiedź była jasna!
Energii Jedności, otwartego na korzystne zmiany serca i umysłu!
Algorytm Kwantowego Sukcesu
Pojawiło się kolejne pytanie, jak możemy to osiągnąć?
Możemy wykorzystać przełomowe odkrycia naukowe, własne badania i doświadczenia, aby stworzyć powtarzalną formułę świadomego zarządzania zmianą. Tak powstał Algorytm Kwantowego Sukcesu, program rozwojowy, w którym osobiste doświadczenie jest kluczem do świadomej zmiany.
Fundamentem Algorytmu są 3 Filary MOCY™, które każdy z nas posiada już w sobie i może zastosować w każdej chwili, aby dokonać potrzebnej transformacji. By żyć zdrowo, szczęśliwie i w obfitości.
3 Filary MOCY™
Metoda badawcza 3 filary MOCY™
Wraz z rozwojem Algorytmu zaczęłyśmy się zastanawiać, jak potwierdzić skuteczność i efekt Algorytmu, wykorzystując dostępną na rynku technologię?
W oparciu o 3 Filary MOCY™ stworzyliśmy metodę badawczą, o takiej samej nazwie. Badamy i analizujemy proces zmiany. Czynnikami sukcesu są Twoje serce, głowa i energia, którą jesteś. Dzięki metodzie badawczej i technologii jesteśmy w stanie to udowodnić.  

Jak to się zaczęło?

Droga mniej uczęszczana.
Robert Frost w swoim wierszu opisał doświadczenie wyboru i decyzji, zobaczył dwie drogi w lesie i wybrał tą mniej uczęszczaną i to zmieniło całe jego życie.   Z tym wierszem wiąże się ważna dla nas historia.

Któregoś razu wybrałyśmy się na wycieczkę do parku w Ślęzie. Jedna z nas zaproponowała, żebyśmy poszły taką ścieżką na zapleczu, wzdłuż rzeczki. Ta dróżka zaskoczyła nas chaszczami, grząskim i podmokłym gruntem i chmarą komarów. Kilka razy przeszła nam przez głowę myśl, czy nie zawrócić. Chaszcze sięgały nam po pachy (dosłownie), komary pocięły nas równo i nieźle ubłociłyśmy nasze eleganckie adidaski. Ale to właśnie ta wyprawa, jeden z pierwszych szalonych Quest'ów, miał znaczący wpływ na to, że dzisiaj odważnie proponujemy rozwiązania, które są unikatowe i skuteczne! Jest to jeden z etapów naszego Questa do SUKCESU, o których przeczytasz poniżej.

Nasz Quest od stresu do SUKCESU

STYCZEŃ 2018
PIERWSZE SPOTKANIE – ENERGIA

Kiedy po raz pierwszy się poznałyśmy zadziało się coś bardzo szczególnego, wręcz magicznego. Odkryłyśmy, tak dosłownie, jak działa między nami komunikacja energetyczna. Zobaczyłyśmy i poczułyśmy częstotliwości, które tworzą fale i z tej falującej energii tworzy się materia. Najpierw energia potem materia!

CZERWIEC 2019
DROGA MNIEJ UCZĘSZCZANA

Manifestacja fizyczna naszej energetycznej kreacji zaczęła się, kiedy Asia przyjechała do Kasi na tydzień, żeby wspólnie przygotować wystąpienie na temat koherencji kwantowej. Pierwszego dnia stworzyłyśmy cały plan przedsięwzięcia, pomysły pojawiały się z prędkością światła, zupełnie zapomniałyśmy o wystąpieniu. Roztoczyłyśmy ogromną wizję i poczułyśmy, że warto połączyć swoje moce, by ją zmaterializować! Ta decyzja radykalnie zmieniła nasze życia. Wizyta Asi z tygodnia przedłużyła się do pięciu. Kasia zrezygnowała z wystąpienia i cała uwaga poszła na nowy projekt.  Każdego dnia godzinami zasilałyśmy tę wizję i pracowałyśmy nad naszą metodą, którą jest Algorytm Kwantowego Sukcesu. Przygoda się rozpoczęła i trwa do dzisiaj! Marzenie o biznesie, który naprawdę ma sens zaczęło się materializować. 

PS. To właśnie w tym czasie wybrałyśmy się na spacer, gdzie odkryłyśmy drogę mniej uczęszczaną! Dobrze, że udokumentowałyśmy tę przygodę (zdjęcie ubłoconych adidasków też mamy, ale to przy innej okazji). 

LUTY 2020 
od stresu do SUKCESU™ dla MBA

Kiedy profesor Akademii Ekonomicznej Grzegorz Krzos zaproponował nam 30 minutowy wykład na temat koherencji i technologii, która wspiera korzystną zmianę reakcji na stres, byłyśmy zdziwione, ale nie zaskoczone. Już pracowałyśmy nad strategią i metodami badania energii, którą jesteśmy. Ta propozycja zmobilizowała nasze wszystkie zasoby i błyskawicznie, czyli kwantowo przygotowałyśmy się do prezentacji tematu stresu i sukcesu z poziomu koherencji. Zrobiłyśmy pomiar koherencji na żywo, a studenci MBA byli tak zaciekawieni, że wykład zamiast pół godziny, trwał 90 minut. Po tym doświadczeniu uznałyśmy, że potrzebujemy zająć się badaniami na większą skalę.

PAŹDZIERNIK 2020
OCEAN MOŻLIWOŚCI - LABORATORIUM

Przygoda z MBA zaowocowała współpracą nad grantem rozwojowo-badawczym w temacie innowacyjnych metod transformacji stresu w sukces. Zorganizowałyśmy zespół badawczy i przez kilka miesięcy pracowałyśmy ze specjalistami medycyny bioinformacyjnej i neurobiologii. Odkryłyśmy kwantowy ocean możliwości badawczych i dydaktycznych. Codziennie płynęły do nas informacje prosto z przestrzeni. Nie zrealizowaliśmy tego grantu z powodu zmian w warunkach przyznawania dofinansowania. Z początku czułyśmy lekki zawód, ale już wtedy wiedziałyśmy, że czeka na nas jeszcze pozytywniejsze rozwiązanie. Zdecydowałyśmy się wyjść z projektem do ludzi :)

Było to dla nas gigantycznym wyzwaniem, żeby w prosty sposób opowiedzieć o złożoności projektu, jednak nie poddałyśmy się i z każdym dniem posuwałyśmy się do przodu. Zaczęłyśmy tworzyć identyfikację wizualną (nasze ukochane planety), pracować nad stroną www.  Efektem naszych działań stała się nasza pierwsza firma Laboratorium Innowacji Kwantowych. Okazało się, że biznes można tworzyć w stanie flow. Ta nowa jakość w naszej współpracy utwierdziła nas w przekonaniu, że biznes można robić z radością, lekkością i w pełnej koherencji. Rozwijać się każdego dnia mimo ogromnych wyzwań.

MARZEC 2021
3 FILARY ODPORNOŚCI ENERGETYCZNEJ

Kiedy wystartowałyśmy z projektem Algorytm Kwantowego Sukcesu poczułyśmy, że nasz przekaz skierujemy na odporność energetyczną. W czasie dużych wyzwań a szczególnie w obliczu lockdownu najważniejszym stało się zadbanie o zdrowie mentalno-emocjonalne i nowe podejście do utrzymania równowagi wewnętrznej. Stworzyłyśmy kurs online, w którym podzieliłyśmy się wiedzą na temat 3 Filarów MOCY™ z perspektywy Percepcji, Koherencji i Energii. Praktyka koherencji, którą wtedy nagrałyśmy wsparła ponad 200 osób, które dołączyły do kursu. W trakcie całego procesu zaliczyłyśmy sporo wywrotek ;) I odczuwałyśmy pewien niedosyt i poczucie, że możemy przedstawiać treści jeszcze prościej i sprawić, żeby cały proces dla uczestnika był jeszcze bardziej efektywny.

LIPIEC 2021
QLAB - TECHNOLOGIA I EDUKACJA

Po nagraniu naszego kursu "3 Filary Odporności Energetycznej" skupiliśmy się na technologii i badaniach. Zainteresowanie naszymi rozwiązaniami wyraził nasz znajomy, przedsiębiorca i pasjonat innowacji. Podczas pierwszej rozmowy poczuliśmy silną więź - połączyło nas kwantowe podejście do życia, radość i pasja do rozwoju. Wspólnie założyliśmy firmę Quantum Consortium i rozpoczęliśmy pracę nad badaniami i szkoleniami biznesowymi, korzystając z metody badawczej 3 Filary MOCY™ oraz urządzeń. W ten sposób powstało Qlab - miejsce, w którym nowoczesna technologia i edukacja prowadzą do świadomego rozwoju osobistego i zawodowego.

LUTY 2022
FALA 1 - QUANTUM QUEST

22.02.2022 wystartowałyśmy z bezpłatnym projektem 5 eksploracji kwantowych – Bądź Falą Spokoju i Wolności. To była nasza odpowiedź na mega intensywne emocje, które dotknęły nas wszystkich w tym szczególnym czasie niepokoju i konfliktu militarnego. W tym ważnym czasie ogromnych zmian globalnych zaprosiłyśmy wszystkich do świadomego zasilania potencjałów Nowej Ziemi – jedności, spokoju i równowagi. W trakcie naszych live’ów wyszliśmy poza analizowanie i ocenianie, skupiliśmy się na odczuwaniu i praktykowaniu pokoju i miłości w sobie i w rezultacie na całym świecie. Udało nam się wspólnie świadomie stworzyć emocje i myśli, które popłynęły Falą z naszych serc i wsparły globalną transformację. 

To były cudowne doświadczenia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom prosto z  

KWIECIEŃ 2022
WSPÓŁPRACA Z HEARTMATH INSTITUTE 
Tłumaczenie programu Trauma Education

W odpowiedzi na konflikt milItarny w Ukrainie HeartMath Institute, z którym współpracujemy od kilku lat zainicjował panel dyskusyjny. Wspólnie zdecydowaliśmy by udostępnić program edukacyjny Trauma Education for Humanitarian and Emergency Responders.  Tak powstał projekt tłumaczenia programu na języki:  polski, ukraiński  i rosyjski. Nasze tłumaczenie wraz z darmowym programem znajduje się na stronie HeartMath Institute.

Program zawiera niezbędną wiedzę na temat traumy i  przedstawia  proste praktyki, w których wykorzystywane są wrodzone zdolności każdego człowieka do samo uzdrawiania i samoregulacji w stanach nadmiernego pobudzenia i zbyt intensywnych emocji. Techniki zostały stworzone na podstawie badań naukowych i pomagają świadomie uruchomić wewnętrzne zasoby każdego człowieka do przywrócenia równowagi wewnętrznej w nadzwyczajnych sytuacjach życiowych, takich jak: konflikty militarne, działania terrorystyczne, klęski żywiołowe, katastrofy, wypadki komunikacyjne, wybuchy, epidemie.

Elementy wiedzy i praktyk z programu wykorzystujemy w naszych szkoleniach a spotkania w grupie ekspertów Instytutu HeartMath wzmacniają inicjatywę globalnej koherencji, która ma na celu budowanie świadomości samodzielnych, skutecznych reakcji na stres a w szerszym kontekście  jednoczenie ludzi we wspólnej intencji życia i działania prosto z serca. 

WRZESIEŃ 2022
IDZIE NOWE

Przyszedł czas na zmiany. Pochłonęły nas pełne wyzwań prace nad transformacją Laboratorium Kwantowego Sukcesu w Quantum Planet. Do naszego zespołu dołączył Karol – specjalista od technologii, integracji i cyfryzacji. Udało się nam zintegrować i zautomatyzować wiele wewnętrznych procesów. Zaczęliśmy tworzyć nową stronę www z platformą edukacyjną. Wraz z rozwojem projektu i nowymi odkryciami, badaniami i danymi, diametralnie zmieniliśmy pierwotną wizję programu dla biznesu. Od nowa zaprojektowaliśmy program z badaniami dla każdego uczestnika, o nazwie Od stresu do SUKCESU™ w biznesie. Będziemy badać, jak wykorzystanie nowoczesnej technologii w metodzie badawczej 3 filary MOCY™ i specjalnie zaprojektowana dydaktyka w programie Od stresu do SUKCESU™ wpływają na proces świadomej zmiany w organizacji. Największym wyzwaniem było prawne umocowanie innowacji, które tworzymy. 
Write your awesome label here.

MAJ 2023
WITAJ W QUANTUM PLANET  

W ciągu ostatnich miesięcy dopracowaliśmy metodę badawczą 3 Filary MOCY™ oraz program Od stresu do SUKCESU™ w biznesu. Przygotowujemy się do pierwszej edycji programu dla 30 osobowego zespołu menagerów. Zakończyliśmy prace nad Platformą Quantum Planet, z której właśnie korzystasz.   Łączy w sobie funkcje strony www z platformą edukacyjną. Wypracowaliśmy ponad 30 dokumentów prawnych, zastosowaliśmy dziesiątki nowych rozwiązań technicznych oraz testujemy urządzenia badawcze. Jest intensywnie i pracujemy pełną parą! Już nie możemy się doczekać, kiedy się spotkamy i opowiemy Ci o efektach naszych wielowątkowych działań. Cieszymy się, że jesteś w naszej przestrzeni. Nadchodzi rewolucja! Stay tuned!  

CZERWIEC - LIPIEC 2023
OD STRESU DO SUKCESU W BIZNESIE

Pilotażowy 21 dniowy program Od stresy do SUKCESU za nami! 🥳
W programie wzięło udział 30 menagerów.
 • W oparciu o naszą metodę badawczą 3 filary mocy, zbadaliśmy mindset, heartset i energię.
 • Podzieliłyśmy się wiedzą i praktykami. Przez 3 tygodnie spotykaliśmy się codziennie na followUP,
 • W oparciu o wyniki badań, stworzyliśmy raport z przebiegu procesu zmiany w organizacji. Zawarliśmy w nim informacje o istotnie statystycznych zmianach, które zaszły w organizacji. 

program zakończony sukcesem!

Nasze hipotezy się potwierdziły, a poziom stresu uczestników programu po 21 dniach spadł o 25%.

14-15 LIPIEC 2023
SOUNDS OFF VERITAS FESTIVAL

Już w lipcu byłyśmy na festiwalu Sounds Off Veritas. Zobacz co się działo:
 • warsztat Od stresu do SUKCESU™ przez koherencję serca,
 • badania koherencji serca dla każdej chętnej osoby,
 • rysowaliśmy naszą radość w czasie Spotkania z CardioGrafiką™ z dziećmi i dorosłymi.

Jest więcej dobrych newsów.  

Dochód zebrany ze sprzedaży biletów na Sounds Off Veritas Festival, zostanie przeznaczony do wsparcia działania projektu Fundacji Veritas skierowanego dla młodzieży: Sounds off Veritas.  

 6 Potencjałów Mocy
Quantum Planet

Potencjały Mocy to nasze wartości, które realizujemy na co dzień:

JEDNOŚĆ

KOHERENCJA
DOSKONAŁOŚĆ
INNOWACYJNOŚĆ
FLOW
INTUICJA
 • In Lak'ech Ala K'in - Ja jestem Tobą, Ty jesteś mną
 • jesteśmy jednym w swojej różnorodności i odpowiedzialnie wspieramy się w rozwoju
 • stawiamy na długoterminowe relacje i działamy z intencją najwyższego dobra  
 • codziennie doświadczamy uzdrawiającej i twórczej mocy spójnego serca i umysłu
 • świadomie zarządzamy energią, którą jesteśmy
 • dążymy do równowagi w każdym aspekcie naszego życia, tak tworzymy wszystkie relacje: rodzinne, przyjacielskie i biznesowe
 • dbamy o to, aby to co tworzymy było najwyższej jakości, ze świadomością, że wszystko, co powstaje już jest doskonałe
 • codziennie się rozwijamy, doskonalimy swoje umiejętności i rozwijamy swoje moce
 • postrzegamy każdego człowieka na naszej drodze jako doskonałą Istotę 
 • jesteśmy kreatywni, tworzymy odważnie i nowatorsko 
 • badamy nowe rozwiązania i narzędzia wspierające rozwój świadomości
 • jesteśmy otwarci na nowe pomysły i inicjatywy
 • działamy w świadomym połączeniu z przestrzenią
 • odbieramy informacje prosto z pola kwantowego
 • świadomie wykorzystujemy inteligencję i mądrość serca
 • w tym, co robimy towarzyszy nam lekkość, prostota, radość i autentyczność
 • angażujemy się w działanie na maxa
 • działamy z jasną wizją naszego celu i codziennie praktykujemy uważność i skupienie na tu i teraz 

Partnerzy Quantum Planet

W Quantum Planet współpracujemy z ludźmi i organizacjami, które podzielają naszą pasję do współtworzenia nowych rozwiązań w obszarze stosowania przełomowej technologii w rozwoju i nowoczesnej edukacji. 
W tych szczególnych czasach globalnych zmian i niestabilności, HeartMath Institute współpracuje i wspiera Quantum Planet we wszystkich działaniach indywidualnych, społecznych i korporacyjnych w dążeniu do redukcji stresu, budowaniu odporności i koherencji poprzez metody i technologie oparte na badaniach naukowych.
Jeff Goelitz
HeartMath Institute, Director of Education
Doceniam poziom profesjonalizmu, jaki stosujecie w prowadzeniu działalności.
Myślę, że zapewni to doskonałe rezultaty!
Dmitrii Vladislavovich Orlov
Energy Instruments and Software SL, General Manager
Created with