Pierwsza poMOC w stresie w Twoim biznesie

Uspokój gonitwę myśli, przywróć balans i odzyskaj energię!

Pokażę Ci jak wyjść z błędnego koła stresu. Opanuj 3 proste techniki  i zrób pierwszy krok ku życiu na luzie. Bez wywracania swojego kalendarza do góry nogami. 

Program stworzyłam z myślą o przedsiębiorcach, takich jak Ty. Zmagasz się z presją, nadmiarem obowiązków i wymagającymi klientami. To jasne, że biznes to wyzwanie. Przestań się stresować i ciągle martwić wynikami sprzedaży, terminami i niekończącą się listą zadań. Zrób pierwszy krok w kierunku balansu i spokoju, nawet jeśli teraz wydaje Ci się to niemożliwe.

Sprawdź czy ten program jest dla Ciebie?

Czy masz gonitwę myśli, którą trudno Ci zatrzymać?

Czy emocje często przejmują nad Tobą kontrolę?

Czy czujesz, że momentami nie masz wpływu na swoje życie?

Czy mimo zmęczenia nie wysypiasz się i przewracasz z boku na bok?

Czy często wpadasz w tworzenie czarnych scenariuszy?

Czy czujesz przebodźcowanie i nie możesz wypocząć?

Czy padło chociaż jedno TAK?
Mam dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Ci wyjść z błędnego koła stresu.

Program Pierwsza poMOC w stresie w Twoim biznesie!

Program stworzyłam z myślą o takich jak Ty, którzy codziennie zmagają się z presją, nadmiarem obowiązków i codziennymi wyzwaniami z klientami. I pragną wprowadzić równowagę do swojego życia.
Bez zbędnych komplikacji. Przystępnie i efektywnie.
Zobacz co dla Ciebie przygotowałam:

Seria treningów: Odkryj swoje 3 Filary Mocy® i ogarnij stres🚀

W czasie treningów na żywo rozprawimy się ze stresem w trzech kluczowych obszarach. Dzięki sprawdzonym technikom, wzmocnisz swój umysł, serce i energię.  Odkryjesz, jak mniej się stresować w pracy, by nie przenosić napięcia do domu, skuteczniej się komunikować i działać z większą energią. Wyobraź sobie, jak każdego dnia rośniesz w siłę, pewność siebie i spokój.

Trening Mindset

25.06.2024, 18:00
75-minutowy trening praktyczny
Naucz się panować nad natłokiem myśli, aby uspokoić głowę i podejmować skuteczne decyzje.
 • Obalimy mit, że stres jest szkodliwy i należy go unikać.
 • Nauczysz się w praktyce  zarządzać swoimi myślami.
 • Wzmocnisz swój mindset, aby lepiej radzić sobie z wyzwaniami i stresem.

 Trening Heartset

28.06.2024, 18:00
75-minutowy trening praktyczny
Naucz się ogarniać emocje, aby osiągnąć spokój wewnętrzny i komunikować się konkretnie i serdecznie.
 • Obalimy mit, że negatywne emocje to samo zło.
 • Nauczysz się jak w praktyce zredukować stres i wrzucić na luz.
 • Wzmocnisz swoją odporność emocjonalną.

 Trening Energia

1.07.2024, 18:00
75-minutowy trening praktyczny
Naucz się jak dbać o swoją energię, aby odzyskać sprawczość i power do działania.
 • Obalimy mit, że nie masz wpływu na jakość i ilość swojej życiowej energii.
 • Nauczysz się, jak w praktyce ładować swoje baterie.
 • Wzmocnisz swoją wydajność dzięki świadomemu zarządzaniu energią.

Treningi na żywo to fundament programu, aleee to nie wszystko! 💡

Sesja Q&A

3.07.2024, 18:00
60-minutowa sesja 
Odpowiem na Twoje pytania, które pojawią Ci się w trakcie programu. Pomogę rozwiązać wszelkie wątpliwości. To doskonała okazja, aby uzyskać indywidualną odpowiedź i maksymalnie wykorzystać program.

Plan małych kroków

Na każdy dzień programu otrzymasz proste, kilkuminutowe ćwiczenia. Są one kluczowe do wzmocnienia i utrwalenia zmiany. Te małe kroki pomagają w budowaniu trwałych nawyków bez wywracania Twojego kalendarza do góry nogami.

Proste praktyczne techniki

"Praktyki, które mogę zastosować w każdej chwili, gdy tego potrzebuję." To słowa Marty, która stosuje strategię 3 Filary Mocy®. Techniki są łatwe do wprowadzenia w życie. Dzięki temu szybciej zobaczysz realne rezultaty i poczujesz zmianę w poziomie stresu.

Ankieta 3 Filary Mocy®

Na początku i na końcu programu opowiesz mi o swoich potrzebach i przyjrzysz się poziomowi swoich 3 Filarów Mocy®. To pomoże Ci zobaczyć swoje obszary do zmiany i postępy. A ja dzięki temu lepiej zrozumiem Twoje potrzeby.  Win-win, że hej!

Badanie poziomu stresu

 Na początku i na końcu programu zbadamy poziom odczuwalnego stresu. Wyniki  przeanalizuję grupowo, aby sprawdzić postępy grupy i skuteczność programu.

Gwarancja

Daję gwarancję, ponieważ zależy mi na Twoim sukcesie. Wiem, że te metody działają, mam to sprawdzone. Kliknij w ikonkę, przeniesie Cię do opisu gwarancji. Taki myk!

Jaki jest cel programu?

Nauka 3 prostych praktyk, dzięki którym skuteczniej radzisz sobie ze stresem, lepiej się komunikujesz i zarządzasz swoją energią!

Co wyróżnia ten program?

Wszystkie spotkania przeprowadzam na żywo. Nie jestem nagraną gadającą głową w rogu ekranu. W czasie rzeczywistym odpowiadam na Twoje rozkminy. No i wspólnie praktykujemy i to jest MOC. To transformacja, a nie nagrany kurs, gdzie zostajesz sam.
Strategia opiera się na badaniach naukowych. Jej skuteczność potwierdzają opinie zadowolonych uczestników.
Program jest zaprojektowany tak, aby wprowadzać zmiany z minimalnym wysiłkiem i maksymalnymi wynikami. To idealne rozwiązanie, jeśli szukasz skutecznych i łatwych do wdrożenia praktyk, które poprawią Twoje życie codzienne.

Natychmiastowe rezultaty

Już podczas pierwszej sesji odczujesz większy luz w głowie i rozluźnienie w ciele.
Poczujesz ulgę. 

Minimalny wysiłek

Program jest zaprojektowany tak, że wprowadzasz go w życie z minimalnym wysiłkiem i maksymalnymi wynikami.

Gwarantowany sukces

Strategia, którą będziemy praktykować jest stworzona w oparciu o badania naukowe. Dodatkowo jej skuteczność jest przebadana i potwierdzona przez opinie klientów. Daję Ci gwarancję satysfakcji.

Małe kroki,
realna zmiana

Program opiera się na Metodzie Małych Kroków, która polega na wprowadzaniu zmian w sposób stopniowy. Małe regularne działania z czasem prowadzą do dużych efektów. Wierzę, że lepiej jest robić niewielkie zmiany każdego dnia, niż próbować zmienić wszystko naraz. To zazwyczaj kończy się niepowodzeniem. Metoda pomaga zbudować trwałe nawyki, zapewnia poczucie postępu i sukcesu. Minimalizuje opór przed zmianą, czyniąc proces rozwoju bardziej naturalnym i przyjemnym. Bo właśnie o to chodzi, żeby zmianę robić mądrze, efektywnie i na luzie. Odkryj, jak małe zmiany mogą przynieść realne rezultaty!

Czego się nauczysz?

Hubert, który korzysta z 3 Filarów Mocy® mówi: "nauczyłem się jak doznać wyciszenia w trakcie codziennych, często stresujących obowiązków. Po dziś dzień korzystam z technik poznanych podczas spotkań z Quantum Planet ;)"

Badania jednoznacznie potwierdzają, że stres wcale nie jest taki zły! Kluczem do skutecznej reakcji na stres nie jest unikanie go, lecz zmiana swojego nastawienia i świadome reagowanie z poziomu myśli, emocji i energii.

Chcesz się wyciszyć i zacząć działać w swoim rytmie
? Dołącz do programu i odkryj, jak zmiana podejścia do stresu może odmienić Twoje życie i biznes. Przestań martwić się o wyniki sprzedaży, terminy i niekończące się listy zadań. Zacznij cieszyć się życiem!

Obserwacja myśli.

Efekt: Cisza w głowie.
Opanujesz natłok negatywnych myśli, by spokojnie podejmować trafne decyzje.

Opanowanie emocji.

Efekt: Spokój wewnętrzny i luz.
Opanujesz negatywne emocje. Będziesz komunikować się efektywnie i serdecznie.

Zarządzanie energią.

Efekt: Wiesz co ładuje Twoje baterie.
Odzyskasz energię do działania, aby korzystać z życia w pracy i po pracy.

Kto prowadzi ten program?

Cześć, tu Joanna Skarżewska! 👨‍🚀

Jestem psycholożką z wykształcenia i pasjonatką zmiany. Uczę przedsiębiorców i organizacje, jak zrozumieć, zaakceptować i zarządzić stresem, wykorzystując moc myśli, emocji i energii. Pracuję „na swoim” niemal 10 lat. Od 4 lat zarządzam projektem Quantum Planet.  Doskonale rozumiem wyzwania współczesnych przedsiębiorców. Presja czasu, wymagania klientów wciąż rosną a to generuje ciśnienie, stres. Znałam to uczucie aż za dobrze. Przeszłam przez depresję, uzależnienia, porażki finansowe i wypalenie zawodowe. Dzięki tym doświadczeniom zrozumiałam, jak ważne jest zarządzanie myślami, emocjami i energią. To kluczowe by przywrócić życiowy balans i osiągać wybitne rezultaty w biznesie i życiu. Teraz chcę podzielić się z Tobą metodą 3 Filary Mocy®, która pomoże Ci samodzielnie redukować stres, równoważyć emocje i zarządzać energią. Znana jestem z laserowej precyzji w namierzaniu i rozbrajaniu ograniczających przekonań klientów. Z pasją towarzyszę w procesie zmiany i w rozwoju pełni potencjału. Przedsiębiorcy z którymi współpracowałam odnajdywali wewnętrzną siłę. Dzięki temu osiągali zamierzone rezultaty i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. 

Jak przebiega program?

Program trwa 10 dni, składa się z 3 etapów. Wszystkie spotkania odbywają się na żywo na platformie Quantum Planet.
Treningi na żywo umożliwiają Ci natychmiastowe stosowanie strategii w praktyce, co przekłada się na poprawę samopoczucia.
Czas na życie, w którym masz balans, czujesz sprawczość i zwinnie zarządzasz swoją energią!

01 Analizuję Twoje wyzwania i potrzeby

Badanie poziomu stresu i ankieta 3 Filary Mocy®

Po dołączeniu do programu otrzymasz link do ankiety, w której opowiesz mi o swoich potrzebach i przyjrzysz się poziomowi swoich 3 Filarów Mocy®. W ankiecie będzie również badanie poziomu stresu.

02 Praktykujemy online na żywo

3 Filary Mocy®

Spotykamy się na platformie Quantum Planet, do której otrzymasz dostęp po dołączeniu do programu. W czasie 75-minutowych treningów uczysz się strategii 3 Filary Mocy®. Wiedzę od razu przekuwamy w praktykę.

03 Odpowiadam na Twoje pytania

Sesja Q&A

Po treningach 3 Filary Mocy® widzimy się na 60-minutowej sesji Q&A. Odpowiem na Twoje pytania, które pojawią Ci się w trakcie programu.

Gwarancja satysfakcji

Naprawdę zależy mi na Twoim sukcesie i jestem przekonana, że program przyniesie Ci znaczące korzyści. Jeśli mimo uczestnictwa we wszystkich sesjach na żywo i regularnego wykonywania praktyki nie widzisz poprawy? I got you! Zgłoś się do mnie w ciągu 7 dni po sesji Q&A. Umówimy się na 15-minutową, indywidualną konsultację. Moją misją jest Twój sukces. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

No dobra, ale czy Pierwsza poMOC jest na pewno dla mnie?

Wskakuj na pokład, jeśli:

 • czujesz, jak stres rozlewa się na wszystkie obszary Twojego życia,
 • nie możesz spać lub śpisz a i tak rano dalej czujesz zmęczenie,
 • próbujesz się bezskutecznie zresetować,
 • masz już dosyć tego stresu i ciśnienia,
 • masz gotowość na zmianę,
 • szukasz sprawdzonej strategii zamiast rozwiązań, które dają chwilową ulgę zamiast trwałych rezultatów,
 • chcesz zacząć swoją podróż do spokojniejszego, zrównoważonego i bardziej energicznego życia,

Rozejrzy się za innym rozwiązaniem, jeśli:

 • czujesz się doskonale w miejscu, w którym jesteś ze sobą i swoim biznesem,
 • nie masz otwartości na zmiany, nowe spojrzenie na siebie i swój biznes,
 • nie interesuje Cię strategia oparta na badaniach naukowych,
 • nie wierzysz, że praca z programem może przynieść pozytywne zmiany w Twoim życiu i biznesie.
 • preferujesz samodzielnie eksplorować proces zmiany, metodą prób i błędów,
 • oczekujesz rezultatów bez żadnego wysiłku ani zaangażowania.

Prawdziwe historie,
realne efekty 

Zobacz opinie korzystających ze strategii 3 Filary Mocy®.

 mogłam się skupić |   dodają energii |   mega przydatne techniki |   zmiana myślenia |   świetne szkolenie |   błyskawicznie działają |  zrelaksowana

Bardzo przydatne szkolenie i praktyki, które mogę zastosować w każdej chwili, gdy tego potrzebuje. Czułam się po nich lekko, zrelaksowana, ale też mogłam lepiej skupić się na zadaniach w pracy. Dziękuję i polecam! :)
Marta Bredow
Dziękuję za przekazanie sposobu na pozyskiwanie więcej energii, której tak potrzebujemy w życiu codziennym, nie tylko w pracy zawodowej, energia to moc, może jej nie widać ale istnieje i jestem przekonana, że inni ją odczuwają, to kapitał potrzebny do życia.
Ewa
Świetne szkolenia, dużo zdobytej wiedzy, mega przydatne techniki treningu synchronizacji półkul, uspokojenia myśli, skupienia się. Kolejny krok do bycia lepszą i bardziej efektywną osobą. Polecam
Klaudia Bazydło 
Serdecznie polecam program 3 Filary Mocy! W trakcie szkolenia nauczyłem się jak doznać wyciszenia w trakcie codziennych, często stresujących obowiązków. Po dziś dzień korzystam z technik poznanych podczas spotkań z Quantum Planet ;)
Hubert Smoliński
Projekt z Quantum Planet pomógł mi spojrzeć w siebie i zrozumieć pewne rzeczy nieco "inaczej". Zwrócił mi uwagę na to jak funkcjonujemy w odniesieniu do serca i rozumu w otoczeniu energii, którą tworzymy i pochłaniamy. Zmiana myślenia o samym sobie zmienia także postępowanie co skutkuje dobrymi efektami zarówno na teraz jak i na przyszłość. Na prawdę Warto!! Polecam!!
łUKASZ FIL
Bardzo wartościowe szkolenia, interesuję się rozwojem osobistym, ale stosowanie metody małych kroczków wchodzenia w uważność jest dla mnie nowością i dużym ułatwieniem. Praktyki przekazane błyskawicznie działają, dodają energii i pozytywnie wpływają na nastrój. Na pewno będę praktykować ćwiczenia. Mam nadzieję na więcej takich szkoleń w przyszłości :)
Marzena Z.

Co dokładnie otrzymujesz w ramach programu?
Zobacz:

Ankieta 3 Filary Mocy® na start

Opowiesz mi o swoich potrzebach i przyjrzysz się poziomowi swoich 3 Filarów Mocy®.

Badanie poziomu stresu na start

Zbadamy Twój poziom odczuwalnego stresu.

Trening Mindset

75-minutowy trening praktyczny - online na żywo 25.06.2024 o 18:00.

Trening Heartset

75-minutowy trening praktyczny - online na żywo 27.06.2024 o 18:00.

Trening Energia

75-minutowy trening praktyczny - online na żywo 1.07.2024 o 18:00.

Sesja Q&A

60-minutowe spotkanie. Online na żywo 3.07.2024, 18:00

Plan małych kroków

Na każdy dzień programu otrzymasz proste, kilkuminutowe ćwiczenia. 

Proste praktyczne techniki

"Praktyki, które mogę zastosować w każdej chwili, gdy tego potrzebuję." Techniki są łatwe do wprowadzenia w życie.

Ankieta 3 Filary Mocy® na finisz

Ponownie przyjrzysz się poziomowi swoich 3 Filarów Mocy®. Będziesz mieć porównanie przed i po treningu.

Badanie poziomu stresu na finisz

Ponownie zbadamy Twój poziom odczuwalnego stresu. Będziesz mieć porównanie przed i po treningu.

Gwarancja

Nie widzisz poprawy? Daj mi znać w ciągu 7 dni od sesji Q&A. Umówimy się na indywidualną konsultację.

Dostęp do programu pierwsza poMOC w stresie w Twoim biznesie z badaniami stresu otrzymasz za:

222 ZŁ / 444 ZŁ

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni.

Bonus z okazji I edycji programu
20-minutowa sesja 1:1

Przeanalizuję Twój proces transformacji w programie - wyniki poziomu stresu i 3 Filarów Mocy®. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, aby uzyskać spersonalizowaną analizę. Więcej nie powtórzy. I pamiętaj, masz gwarancję satysfakcji. 
Dołącz do 13.06.2024, dostępnych 10 miejsc. 

Wartość sesji 330 zł.
Cena programu z sesją przed promo 774 zł.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni.

Zrób pierwszy krok do ogarnięcia stresu. To co? Lecimy?! 🚀

Przyjdź i sprawdź, jak dzięki 3 prostym praktykom możesz samodzielnie wzmocnić swoje 3 Filary Mocy® – umysł, serce i energię!

To początek Twojej drogi do lepszego życia, pełnego równowagi i energii. Cieszę się na wspólną przygodę i obiecuję efektywnie spędzony czas oraz pozytywną energię. Doświadczysz, że zmiana nie jest taka trudna, jak się wydaje. 😊 

Dołącz do programu i odzyskaj

CISZĘ W GŁOWIE

ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

SPOKÓJ WEWNĘTRZNY

Dziś pytanie, dziś odpowiedź.
Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czym Pierwsza poMOC w stresie w Twoim biznesie różni się od innych kursów dostępnych na rynku?

Nie jestem nagraną gadającą głową w rogu ekranu, która monotonnie opowiada, jak zarządzać stresem. To transformacja, a nie nudny kurs, w którym jesteś sam na sam z filmikiem. Wszystkie spotkania przeprowadzam na żywo, więc w czasie rzeczywistym odpowiadam na Twoje rozkminy, nawet te najbardziej szalone. Wspólnie praktykujemy – i to jest MOC. Program oparty jest na badaniach naukowych, a jego skuteczność potwierdzają opinie zadowolonych uczestników. Dzięki indywidualnym ankietom na początku i końcu programu dostosowuję zawartość do Twoich unikalnych potrzeb, co zapewnia lepsze rezultaty. Skupiamy się na praktycznych ćwiczeniach, które łatwo wprowadzić w codzienne życie, co pozwala osiągnąć maksymalne wyniki przy minimalnym wysiłku.

Czy to program dla mnie, jeśli pracuję na etacie?

Tak, ten program jest idealny również dla osób pracujących na etacie. Umiejętności zarządzania stresem, myślami, emocjami i energią jest kluczowa w odniesieniu do jakości Twojego życia zawodowego i osobistego. Został zaprojektowany tak, aby z łatwością można było wprowadzać go do codziennego życia, niezależnie od Twojego harmonogramu pracy. Dzięki krótkim, praktycznym ćwiczeniom i spotkaniom na żywo, które odbywają się wieczorami, możesz korzystać z programu bez wywracania kalendarza do góry nogami. Program jest stworzony tak, aby przynosił maksymalne rezultaty przy minimalnym wysiłku, co czyni go doskonałym wyborem dla zapracowanych profesjonalistów.

Nie mam w swoim biznesie aż tak dużo stresu, czy to program dla mnie?

Tak, ten program jest dla Ciebie, nawet jeśli nie masz dużo stresu w swoim biznesie. Program Pierwsza poMOC w stresie w Twoim biznesie nie tylko pomaga radzić sobie ze stresem, ale także uczy zarządzania myślami, emocjami i energią. Dzięki temu zyskasz narzędzia do jeszcze lepszej efektywności i równowagi w życiu codziennym. To inwestycja w Twój rozwój osobisty i zawodowy, która przyniesie korzyści niezależnie od poziomu stresu, z jakim się zmagasz. W końcu, kto nie chce czuć się jeszcze lepiej?

Ile czasu mam sobie zarezerwować na pracę z programem?

Wiem, że czas jest cenny, więc program zaprojektowałam tak, żeby Twój kalendarz nie wybuchł. Sprawa jest prosta: w dni treningów potrzebujesz 75 minut, a w pozostałe dni tylko 10 minut. To niewielka inwestycja czasu, która przyniesie ogromne korzyści – lepszy balans, większą efektywność i więcej energii w codziennym życiu.

Nie mogę być na spotkaniu na żywo, co teraz?

Spokojna głowa! Jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo, będziesz mieć dostęp do nagrań, które możesz obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie. Dzięki temu nie stracisz żadnej ważnej informacji ani ćwiczenia i nadal możesz czerpać pełne korzyści z programu. Dostęp do nagrań otrzymujesz na 9 miesięcy.

Czy dostanę fakturę?

Jasna sprawa! Wystarczy, że wpiszesz swój NIP w odpowiednie miejsce, gdy będziesz składać zamówienie. Fakturę otrzymasz do 72 godzin od maila z potwierdzeniem zakupu. W razie pytań pisz do nas na halo@quantumplanet.pl.

Jeśli w moim zaproszeniu nie widzisz odpowiedzi na swoje pytania, odezwij się. Napisz do nas na czacie  lub mailowo   halo@quantumplanet.pl.
Ikonka czatu znajduje się w prawym dolnym rogu. Na wszystkie pytania odpisuję osobiście.

Partnerzy Quantum Planet

W Quantum Planet współpracuję z ludźmi i organizacjami, które podzielają naszą pasję do współtworzenia nowych rozwiązań w obszarze stosowania przełomowej technologii w rozwoju i nowoczesnej edukacji. 
W tych szczególnych czasach globalnych zmian i niestabilności, HeartMath Institute współpracuje i wspiera Quantum Planet we wszystkich działaniach indywidualnych, społecznych i korporacyjnych w dążeniu do redukcji stresu, budowaniu odporności i koherencji poprzez metody i technologie oparte na badaniach naukowych.
Jeff Goelitz
HeartMath Institute, Director of Education
Doceniam poziom profesjonalizmu, jaki stosujecie w prowadzeniu działalności.
Myślę, że zapewni to doskonałe rezultaty!
Dmitrii Vladislavovich Orlov
Energy Instruments and Software SL, General Manager
Created with