Uspokój gonitwę myśli, przywróć balans
i odzyskaj energię, by rozwijać swój biznes. 

Dzięki strategii 3 Filary Mocy®, nauczysz się przekształcać wyzwania w siłę. Poznasz i zastosujesz kompletny proces świadomego zarządzania swoim umysłem, sercem i energią. Dokonasz korzystnych zmian, świadomie skupisz się na swoich potencjałach, by zacząć generować wybitne rezultaty. Na luzie i w zgodzie ze sobą. 

Prawdziwe historie,
realne efekty 

Zobacz opinie korzystających ze strategii 3 Filary Mocy®.

 mogłam się skupić |   dodają energii |   mega przydatne techniki |   zmiana myślenia |   świetne szkolenie |   błyskawicznie działają |  zrelaksowana

Bardzo przydatne szkolenie i praktyki, które mogę zastosować w każdej chwili, gdy tego potrzebuje. Czułam się po nich lekko, zrelaksowana, ale też mogłam lepiej skupić się na zadaniach w pracy. Dziękuję i polecam! :)
Marta Bredow
Dziękuję za przekazanie sposobu na pozyskiwanie więcej energii, której tak potrzebujemy w życiu codziennym, nie tylko w pracy zawodowej, energia to moc, może jej nie widać ale istnieje i jestem przekonana, że inni ją odczuwają, to kapitał potrzebny do życia.
Ewa
Świetne szkolenia, dużo zdobytej wiedzy, mega przydatne techniki treningu synchronizacji półkul, uspokojenia myśli, skupienia się. Kolejny krok do bycia lepszą i bardziej efektywną osobą. Polecam
Klaudia Bazydło 
Serdecznie polecam program 3 Filary Mocy! W trakcie szkolenia nauczyłem się jak doznać wyciszenia w trakcie codziennych, często stresujących obowiązków. Po dziś dzień korzystam z technik poznanych podczas spotkań z Quantum Planet ;)
Hubert Smoliński
Projekt z Quantum Planet pomógł mi spojrzeć w siebie i zrozumieć pewne rzeczy nieco "inaczej". Zwrócił mi uwagę na to jak funkcjonujemy w odniesieniu do serca i rozumu w otoczeniu energii, którą tworzymy i pochłaniamy. Zmiana myślenia o samym sobie zmienia także postępowanie co skutkuje dobrymi efektami zarówno na teraz jak i na przyszłość. Na prawdę Warto!! Polecam!!
łUKASZ FIL
Bardzo wartościowe szkolenia, interesuję się rozwojem osobistym, ale stosowanie metody małych kroczków wchodzenia w uważność jest dla mnie nowością i dużym ułatwieniem. Praktyki przekazane błyskawicznie działają, dodają energii i pozytywnie wpływają na nastrój. Na pewno będę praktykować ćwiczenia. Mam nadzieję na więcej takich szkoleń w przyszłości :)
Marzena Z.

Cześć, tu Joanna Skarżewska! 👨‍🚀

Jestem psycholożką z wykształcenia i pasjonatką zmiany. Uczę przedsiębiorców i organizacje, jak zrozumieć, zaakceptować i zarządzić stresem, wykorzystując moc myśli, emocji i energii. Pracuję „na swoim” niemal 10 lat. Od 4 lat zarządzam projektem Quantum Planet.  Doskonale rozumiem wyzwania współczesnych przedsiębiorców. Presja czasu, wymagania klientów wciąż rosną a to generuje ciśnienie, stres. Znałam to uczucie aż za dobrze. Przeszłam przez depresję, uzależnienia, porażki finansowe i wypalenie zawodowe. Dzięki tym doświadczeniom zrozumiałam, jak ważne jest zarządzanie myślami, emocjami i energią. To kluczowe by przywrócić życiowy balans i osiągać wybitne rezultaty w biznesie i życiu. Teraz chcę podzielić się z Tobą strategią 3 Filary Mocy®, która pomoże Ci samodzielnie redukować stres, równoważyć emocje i zarządzać energią. Znana jestem z laserowej precyzji w namierzaniu i rozbrajaniu ograniczających przekonań klientów. Z pasją towarzyszę w procesie zmiany i w rozwoju pełni potencjału. Przedsiębiorcy z którymi współpracowałam odnajdywali wewnętrzną siłę. Dzięki temu osiągali zamierzone rezultaty i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. 

Prawdziwe historie,
realne efekty 🚀

Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Stworzone z